piątek, 6 listopada 2015

Już wkrótce Kalendarz 2016

Powoli zbieramy imprezy na przyszły sezon, parę ciekawych terminów jest już znanych. Jeśli Ty wiesz coś o jakimś przyszłorocznym zlocie, a może jesteś sam organizatorem, koniecznie NAPISZ INFO W KOMENTARZU!!!To dobra okazja na darmową promocję imprezy oraz pomoc dla miłośników motoryzacji, szukających zlotów w swojej okolicy!

5 komentarzy:

 1. Tak z czystej ciekawości, interesują Cię zloty w całej Polsce czy jakiś konkretny obszar?

  OdpowiedzUsuń
 2. Organizujemy zlot samochodów tuningowych, zabytkowych, amerykańskich i terenowych 2 lipca 2016 roku. W imieniu grupy Zmotoryzowani Radomsko Team prosiłabym o dodanie naszej imprezy do kalendarza imprez na ten rok ;) Poniżej link do wydarzenia. Utworzyliśmy je około dwóch dni temu. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki ! ;)
  https://web.facebook.com/events/239825119693739/

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.facebook.com/events/1591233591191339/

  zlot corsa c śląsk i nie tylko :)

  zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem zapowiadało się teorie na temat bezobsługowych pojazdów, latajacych z punktu A do punktu B bez ingerencji kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Dzisiaj oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które bardzo często trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Wydaje mi się że motoryzacja zmierza trochę nie tą ściążką którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

  OdpowiedzUsuń